Hakkımızda

Mobilya sektörünün tam kalbindeyiz, damarlardaki  kanın kalbe  pompalanması gibi;  tasarımcıların, mimarların, evini, ofisini yapmak isteyenlerin, yaşam alanlarını oluşturmak isteyen herkesin,ticari işletmelerini restoranlarını otellerini bahçelerini dizayn etmek isteyenlerin uğrak noktası olan Ankara Sitelerde sürdürüyoruz faaliyetlerimizi, burada başladık  2008 yılında işimize.Daha iyisini yapmak oldu amacımız daha başlarken; o zamandan bu yana hep daha iyisini yaptık,daha iyisini yaptıkça çok daha iyisini aramaya başladık.Arayışımız hiç bitmedi, insan var oldukça bitmeyecek,bu arayışta sadece kendi birikimimizden değil, mobilya kenti sitelerin geçmişinden birikiminden deneyiminden de faydalanarak devam ettik yolumuza.Tıpkı kalbin temiz kanı yeniden vücuda pompalaması gibi tasarımlarımızı, üretimlerimizi sunuyoruz tam buradan.

Dönüm noktalarımız oldu; Yönümüzü hep müşterilerimiz belirledi.

2010 yılında K.Irak’da ilk büyük mansiyon projemizi gerçekleştirdik.

2011 yılında Ankara mobilya fuarındaydık.

2012 yılında ilk butik mağazamızı açtık Antalya’da

2013 yılında Türkiyenin çeşitli illerinde ürünlerimizi satan corner’lar oluştu.

Başladığımız andan itibaren onlarca serbest çalışan iç mimarın ve birçok mimarlık şirketinin iş-çözüm ortağı olduk; olmaya da devam ediyoruz. 

Büyük markaların butik üreticisi olduk zaman zaman, buna da devam ediyoruz halen.

Yarattığımız yaşam alanları çığ gibi büyüdü bu sürede. Evini, ofisini,  yaşam alanlarını tasarladığımız ya da kendi tasarımlarını ürettiğimiz müşterilerimiz ise isimlerini sayamayacağımız kadar çoğaldılar.

Kararlı adımlarla devam ediyoruz yolumuza. Buradayız.


Test

Form Gönderimi

Tamam